“Çözüm Süreci” Aymazlığı: PKK Hendek kazmış. Hollandalılar filmini çekmiş. Hükümet “Görmemiş”.

Paylaşın! Herkes sizden duysun!

Terör örgütü PKK’nin son yıllarda nasıl bu denli güçlendiği gündemden düşmüyor.  Ak Parti (AKP)-PKK anlaşması ile başlatılan “Çözüm Süreci” süresince PKK’nın nasıl örgütlendiği hergün yeni kanıtlarla ortaya çıkıyor.

Erdoğan “Çözüm Süreci”nde terör örgütü PKK’nın “iyi niyetine” güvenmişti…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir süre önce yaptığı açıklamada PKK’nın kendisini aldattığını açıklamıştı. Erdoğan “Çözüm Süreci” boyunca terör örgütü PKK’nın “iyiniyetine güvendiğini ve güvenlik güçlerini PKK’nın üzerine gitmemeleri için uyardığını” açıklamıştı.

Bilindiği gibi Türkiye’nin Güneydoğu bölgesi aylardır kaynıyor. Recep Tayyip Erdoğan’ın başbakanlığı süresince başlatılan “Çözüm Süreci”nde PKK büyük savaş hazırlıkları yapmış. Hem ilçelerde insanların beyinlerine çok daha rahat girmiş, yandaş sayısını arttırmış, hem de yollara patlayıcılar yerleştirmiş, silah depolarını güçlendirmiş.

Terör örgütü PKK’nın “Çözüm Süreci” boyunca nasıl kolay çalıştığının bir örneği de Hollanda televizyonu NOS’un hazırladığı bir belgeselde ortaya çıktı. Belgeselde PKK’lı teröristlerin nasıl hendekler kazdıkları ve halkın arasında nasıl kolayca örgütlendikleri gözler önüne seriliyor. Üstelik te güpedündüz!

 

3008366_313x170

“Çözüm Süreci” aymazlığı Erdoğan’ın gözlerini kapamış, ellerini bağlamış

Hollanda televizyonu güpegündüz PKK’lı teröristlerin haince çalışmalarını izlerken, bugün Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan, onun hükümeti bütün bunları “görmemiş”. Daha kötüsü belki de görmüş ama birşey yapmamış.

Bu yöneticilerin yanlışlarını bugün güvenlik güçleri ve bölge halkı ödüyor. Hergün bölgeden şehit haberleri geliyor. Belki de Türkiye bir bölünme sürecine girmiş çatışmanın içinde kavrulup duruyor….

İşte Hollanda televizyonu NOS’un güpegündüz çektiği terör orgütü PKK’nın nasıl rahat rahat çalıştığının kanıtı belgesel filim:

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *